burger
webcam icon
title
13.01.2019

DIM GROUP ОГОЛОШУЄ ПРО СТАРТ ПРОДАЖІВ У КОМПЛЕКСІ ДЛЯ ЖИТТЯ «НОВИЙ АВТОГРАФ»

8 жовтня 2018, Київ  девелоперський холдинг повного циклу DIM group оголошує про початок реалізації нерухомості в багатофункціональному комплексі для життя «Новий Автограф» за адресою: Київ, вул. Генерала Жмаченка, 26. З нагоди початку реалізації девелопер пропонує квартири вартістю від 18 500 грн/м2.

«Новий Автограф» розташований на земельній ділянці загальною площею 1 га в мальовничому куточку Дніпровського району  поблизу парку «Перемога». Генеральним планом проекту передбачено будівництво двох будинків на 777 квартир: один будинок складається з трьох секцій заввишки 182226 поверхів, другий будинок  із однієї секції на 26 поверхів, підземний паркінг з контролем доступу і впорядкованої прибудинкової території.

«При розробці проекту "Новий Автограф" ми врахували потреби його потенційних жителів і досвід побудови комплексу для життя "Автограф", тому ми віримо, що новий комплекс для життя стане затишною домівкою для багатьох сімей. Цей комплекс створений для жителів, які люблять Дніпровський район з його парковими алеями і озерами, але хочуть якісно іншого, більш високого рівня комфорту житло і наявності розвиненої інфраструктури біля будинку»,  прокоментував старт проекту керуючий партнер DIM group Олександр Насиковський.

Комплекс для життя «Новий Автограф» відрізняє принципово нова архітектура і застосування «концепції +» в планувальних рішеннях. Архітектурна концепція нового комплексу передбачає використання навісного вентильованого фасаду із застосуванням керамогранита в облицювальних матеріалах. Внутрішній двір в новому комплексі, згідно з проектом, буде організований за принципом громадського простору: для людей, а не машин, із закритою територією, цілодобовою охороною і відеоспостереженням, зеленими насадженнями з елементами ландшафтного дизайну і комфортним простором для відпочинку жителів. «Концепція +» в плануванні передбачає раціональне поєднання зони кухні і вітальні, що дозволить розширити площу корисного простору.

Додатковою перевагою комплексу для життя «Новий Автограф» є його зручне розташування. У пішої доступності від нового комплексу розташовані 4 дитячих садки, 3 школи та 3 гімназії, 4 медичних заклади, кілька супермаркетів, спортивні майданчики і атракціони, а також метро «Дарниця».

Житловий комплекс «Новий Автограф» буде введений в експлуатацію в IV кварталі 2021. Будівництво здійснюється відповідно до дозволу на виконання будівельних робіт №ІУ113182430611 від 31 серпня 2018 з яким можна ознайомитись у відповідному розділі сайту.

Відділ продажів: Київ, вул. Генерала Жмаченка, 28 Телефон: +380 44 490 26 26

Iншi новини

+ Всi новини
Left arrow icon
Right arrow icon
Зображення є рекламними матеріалами та можуть відрізнятися від кінцевого продукту.
Right arrow icon

Дякуємо!
Ваш запит надісланий

Наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом