burger
webcam icon
title
17.04.2019

Старт продажу комерційних приміщень

В будинку №1 комплексу для життя «Новий Автограф» з 17 квітня розпочато продаж комерційних приміщень, що знаходяться на фасадній стороні вулиці Генерала Жмаченка.

Комплекс для життя Новий Автограф – це не тільки сучасні та комфортні квартири з панорамою на парк та каскад озер в пішій доступності до станції метро Дарниця, а й чудове рішення для вашого бізнесу! Якщо ви давно шукаєте приміщення для власного бізнесу або тільки плануєте відкриту власну справу, в нашому комплексі ви знайдете все необхідне!

Наразі доступні 9 приміщень площею від 94 до 239 квадратних метрів з можливістю поділу або об’єднання, кожне з яких має власний окремий вхід із вулиці. Затишне кафе, магазин продуктових або непродовольчих товарів, аптека – в незалежності від сфери вашої діяльності проект має прекрасний потенціал!

Подробиці щодо цін та умов придбання, ознайомитись з плануваннями, ви можете за телефоном (044)490-26-26 або завітавши на консультацію безпосередньо у відділ продажу, що знаходиться за адресою: Київ, вулиця Генерала Жмаченка, 28.

Iншi новини

+ Всi новини
Left arrow icon
Right arrow icon
Зображення є рекламними матеріалами та можуть відрізнятися від кінцевого продукту.
Right arrow icon

Дякуємо!
Ваш запит надісланий

Наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом