Наша місія – створювати простір, в якому хочеться жити. В основу нашої справи ми завжди ставимо цінності людей, для яких ми будуємо сучасні і комфортні домівки.
Група компаній DIM – це девелопер повного циклу, який включає в себе 6 компаній. Вони охоплюють всі стадії будівництва нерухомості: керують процесом розробки архітектурних рішень та проектування, пропонують весь спектр будівельних послуг і послуги професійного дизайну інтер'єру, беруть участь в укладанні комерційних угод. Для проектів, введених в експлуатацію, надаються послуги з професійного управління нерухомістю.
Група компаній DIM
Розпочавши свою діяльність у 2014 році, група компаній DIM продемонструвала динамічний розвиток і соціальну відповідальність на ринку нерухомості Києва та області. Забудовник здобув визнання завдяки неординарним житловим комплексам із власними парками, коворкінгами, зонами відпочинку, ігровими і спортивними майданчиками, школами та дитячими садками.
років роботи на будівельному ринку
будинків введено в експлуатацію
м2 введено в експлуатацію
Techumanity
Techumanity
Наш ключовий принцип розвитку – techumanity, система задоволення потреб людини за допомогою технологій. Архітектура, технології та сервіс – це основоположні складові, які ми використовуємо для забезпечення безпеки, гармонійного розвитку та реалізації особистості. Ми рухаємося від забудови території до створення життєвого простору, від розширення міст до їх перетворення.
Команда професіоналів

Ми завжди прагнемо перевершувати очікуваний результат, бо будуємо як для себе. Розпочавши низку сучасних проектів, ми поставили собі за мету перевернути уявлення про житло комфорт та бізнес-класу в Україні.

Новини
Дізнайтеся про актуальні новини будівництва та акційні пропозиції в житловому комплексі «Новий Автограф».
Знижки та акції
Дізнайтеся про найвигідніші умови купівлі вашої майбутньої оселі в житловому комплексі «Новий Автограф».