У житловому комплексі «Новий Автограф», який будується групою компаній DIM в Дніпровському районі Києва, продовжуються роботи зі зведення монолітного каркасу та цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін, а також влаштування перегородок.

Відеозвіт знаходиться за посиланням.

У другому будинку звели монолітний каркас до 4 поверху. У першому будинку монолітні роботи завершені на рівні 16 поверху в першій секції, 18 у другій та 14 у третій. Цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін у першій секції будинку виконується на 15 поверсі, у другій – на 16, а в третій ведеться з 9 по 12 поверх. Сходові марші встановлені до 16 поверху у першій секції, до 15 у другій та до 13 у третій.

«Новий Автограф» від групи компаній DIM – це житловий комплекс класу комфорт+, який складається з двох будинків з підземним паркінгом, системою контролю доступу та облаштованою прибудинковою територією. Внутрішній двір ЖК організований за принципом громадського простору без авто: із закритою територією, цілодобовою охороною та відеоспостереженням, зеленими насадженнями з елементами ландшафтного дизайну і комфортними місцями відпочинку мешканців. На прибудинковій території також розміститься зона барбекю, спортивний та дитячий майданчики, футбольно-баскетбольне поле.

Будинки отримають дизайнерські лобі з зонами відпочинку та вентильовані фасади з панорамними вікнами. Крім того, для кожної квартири передбачене індивідуальне опалення.
ЖК «Новий Автограф» знаходиться поряд з мальовничим парком «Перемога». У пішій доступності розташовані кілька дитячих садків, школи та гімназії, медичні заклади, супермаркети, спортивні майданчики і атракціони, а також станція метро «Дарниця».

Нагадаємо, що в житловому комплексі «Новий Автограф» діє спеціальна пропозиція – чистове оздоблення White Box у подарунок при купівлі квартири.

Для отримання онлайн-консультації достатньо заповнити форму за посиланням.