burger
webcam icon
title
19.02.2020

У ЖК «Новий Автограф» продовжуються монолітні роботи та цегляна кладка (відео)

У першому будинку житлового комплексу «Новий Автограф», який зводиться групою компаній DIM в Дніпровському районі Києва, продовжуються роботи зі зведення монолітного каркасу та цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін, а також влаштування перегородок.


У першій секції монолітні роботи завершуються на рівні 16 поверху, у другій секції - 14 поверху, третій - 9 поверху. Цегляна кладка внутрішніх та зовнішніх стін та влаштування перегородок у першій секції виконуються на 13-14 поверхах, у другій секції – на 9 поверсі, у третій секції - на 2-5 поверсі. Також продовжується влаштування сходових маршів: у першій секції вони готові до 15 поверху, другій секції - до 13 поверху, третій секції - до 3 поверху.

У другому будинку комплексу здійснюються роботи з влаштування вертикальної та горизонтальної гідроізоляції та армування залізо-бетонного монолітного ростверку.

«Новий Автограф» від групи компаній DIM - це житловий комплекс класу комфорт+, який складається з двох будинків з підземним паркінгом, системою контролю доступу та облаштованою прибудинковою територією. Внутрішній двір комплексу організований за принципом громадського простору без авто: із закритою територією, цілодобовою охороною і відеоспостереженням, зеленими насадженнями з елементами ландшафтного дизайну і комфортними місцями відпочинку мешканців. На прибудинковій території також розміститься зона барбекю, спортивний та дитячий майданчики, футбольно-баскетбольне поле.

Будинки отримають дизайнерські лобі з зонами відпочинку та вентильовані фасади з панорамними вікнами. Крім того, для кожної квартири передбачене індивідуальне опалення.

ЖК «Новий Автограф» розташовано поряд з мальовничим парком «Перемога». У пішій доступності розташовані кілька дитячих садків, школи та гімназії, медичні заклади, супермаркети, спортивні майданчики і атракціони, а також станція метро «Дарниця».

Нагадаємо, що до кінця лютого в житловому комплексі «Новий Автограф» діє спеціальна ціна.

+ЗВ'ЯЗАТИСЯ З МЕНЕДЖЕРОМ

 

Iншi новини

+ Всi новини
Left arrow icon
Right arrow icon
Зображення є рекламними матеріалами та можуть відрізнятися від кінцевого продукту.
Right arrow icon

Дякуємо!
Ваш запит надісланий

Наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом